FRYZJER

Usługi dostępne wkrótce ...

 

Co łączy skórę naszej głowy i ziemię? Tylko na zdrowej glebie urosną zdrowe, piękne rośliny. Podobnie jest z naszymi włosami. Chcemy, aby były piękne i zdrowe na długo? Zadbajmy o skórę głowy. Zespół naukowców współpracujących z laboratorium Davines w Parmie opracował formułę kosmetyków oraz zabieg Renewing NaturalTech, o intensywnym działaniu anti-aging. Zabiegi są już dostępne w polskich salonach fryzjerskich.

Fryzjer stylista może naprawdę pomóc swoim klientom przez szybką rekację w momencie, gdy  coś niepokojącego zaczyna się dziać ze skórą głowy i włosami. Piękne i zdrowe włosy mają swój początek w zdrowej, zbalansowanej skórze głowy. Dlatego należy o nią szczególnie dbać.  

Fryzjer stylista regularnie widzi swoich klientów, więc obseruje zmiany i może zadziałać zanim problem powstanie lub się rozwinie. W ten sposób może oszczędzić klientowi długotrwałych kuracji w gabientach trychologicznych i lekarskich. Fryzjerzy mogą zagwarantować klientom piękno włosów i zdrowie skóry głowy na długo, i to od zabiegów typowo pielęgnacyjnych SPA dla włosów (dla piękna i przyjemności, gdy nie ma żadnego schorzenia), aż po zabiegi odpowiadające na problemy trychologiczne.
Kompleks Długowieczności - Formuła najnowszego zabiegu Renewing NaturalTech od Davines bazuje na Kompleksie Długowieczności. Tworzą go składniki przeciwdziałające czynnikom, które powodują starzenie się skóry głowy i włosów, takim jak stres oksydacyjny, wolne rodniki, stan zapalny, glikacja, a wywołanych z kolei przez np. siedzący tryb życia, palenie, alkohol, stres, dietę bogatą w cukry i tłuszcze, nadmierną ekspozycję na promienie UV, zbyt krótki czas przeznaczony na sen.

Kompleks bazuje na trzech składnikach, działających w synergii:
– ekstrakt z jagód maqui – zawiera pigment – antocyjan, który jednocześnie jest w dużym stopniu odpowiedzialny za moc przeciwutleniającą jagód,
– ekstrakt ze szpinaku – to źródło witamin i minerałów, które są niezbędne dla zdrowej skóry i włosów, blokuje także proces glikacji,
– karnozyna – posiada właściwości antyglikacyjne i wzmacnia komórki. Jest to peptyd złożony z dwóch aminokwasów, którego zadaniem jest zapobieganie starzeniu wynikającemu ze stresu oksydacyjnego i zapaleń.

Pracujemy wyłącznie na ekskluzywnych produktach markowych, oferując pełen zakres usług fryzjerskich. Każdy stylista pełni funkcję doradcy - Klient zawsze może liczyć na fachową diagnozę. Kreujemy wizerunek danej osoby odpowiedni do typu jej urody, temperamentu i stylu bycia.

Największe piękno tworzy pasja. Każdy nowy klient to nowe odkrycie, odkrycie piękna, wydobycie go i podkreślenie w sposób wyjątkowy.

Oprócz standardowych usług fryzjerskich udzielamy porad i diagnozy dotyczących włosów oraz wykonujemy zabiegi regeneracji i odbudowy.
- Strzyżenie damskie z modelowaniem
- Strzyżenie męskie
- Modelowanie
- Farbowanie
- Balayage
- Pasemka
- Trwała
- Fryzury okolicznościowe
- Fryzury ślubne
- Koloryzacja
- Prostowanie włosów
- Przedłużanie i zagęszczanie
- Zabiegi pielęgnacyjne

Działamy z głową!

Technika:
„Modelowanie przez cięcie” sprawia, że Twoja fryzura utrzymuje się nie tylko po wyjściu z salonu.

Personalizacja:
Ty i nikt inny! Ważne jest, aby dopasować kolor włosów do barwy oczu i cery, ale także do naszego stylu życia.

Bezpieczeństwo:
Farby, których używamy są delikatne i dbają o zdrowy wygląd Twoich włosów.

Serdecznie zapraszam!